Nejlepší kuchařkyPrakul Production s.r.o.

Novinka

Sváteční - spolehlivé recepty, rady a postupy

Roman Vaněk, Jana Vaňková

Nová, špičkově zpracovaná kuchařka a nadčasový průvodce pohoštěním českých a moravských domácností.

Přes 180 fotografií a ilustrací! Více než 130 receptů. Přehledné postupy psané jednoduchým jazykem, kterému rozumí opravdu každý. Vše doplňují odpovědi na nejčastější otázky kolem pohoštění, na které se lidé ptají.

Jak nejlépe uvařit vejce natvrdo? Jak oloupat vejce? Jak uvařit brambory na salát? Jak osolit vodu na vaření brambor a zeleniny? Jak se špikuje maso na svíčkovou? Jak hezky připravím obloženou mísu? Byl by recept na veku? Co upéct sladkého na oslavu? Jak plánovat pohoštění na oslavu?

Malá ochutnávka obsahu: Legendy české kuchyně, kterým po generace patří čestné místo na našich svátečních stolech: obložený chlebíček-v hitparádě TOP 16 nejoblíbenějších variant, plněná vejce, šunková rolka v aspiku, hermelínový salát, vajíčková pomazánka, plněné broskve kuřecím, či krevetovým salátem, vaječná tlačenka, bramborový salát v několika skvělých variantách.

Nové varianty oblíbených českých jídel-Pečená svíčková na smetaně, vánoční bílá klobása bez mouky, vepřová pečeně se zelím a bramborovými knedlíky, pečená kachna, vánoční a velikonoční nádivka, paštiky, čerstvé klobásky, párty tlačenky, slané pečivo v nových variantách...

Název: Sváteční - spolehlivé recepty, rady a postupy
Edice: Recepty pro každého
Autor: Roman Vaněk, Jana Vaňková
Vydavatelství: Prakul Production, s. r. o.
ISBN: 978-80-87737-68-2
Vazba: pevná
Počet stran: 96
Formát: A4
MOC: 359 Kč
Rok vydání: říjen 2023
Výhradní distribuce: PEMIC BOOKS a.s.

 

Tištěná kniha

Koupit tištěnou verzi s
            podpisem v
            e-shopu Koupit s podpisem v e-shopu

Elektronická verze

Koupit elektronickou verzi knihy v iTunes pro iOS (Apple)

V případě, že naleznete jakoukoliv chybu na těchto stránkách nebo v naší kuchařce, prosím napište nám na info@nejlepsikucharky.cz