Nejlepší kuchařkyPrakul Production s.r.o.

Sladké POKLADY české a moravské kuchyně

Roman Vaněk, Jana Vaňková

Autor kuchařských bestsellerů Roman Vaněk s manželkou Janou a jejich hvězdným kulinářským týmem přicházejí s kuchařskou novinkou, která již jen svým názvem způsobí velký rozruch na naší gastronomické scéně. Sladké POKLADY české a moravské kuchyně.

Touto obsáhlou „sladkou“ publikací doplňují a navazují na Vaňkovu dnes již ikonickou kuchařku Poklady klasické české kuchyně. Knihu, která časem nalezla své místo přibližně ve dvou stovkách tisíc domácností naší země.

Sladké POKLADY české a moravské kuchyně jsou výběrem precizního moderně zpracovaného průvodce českou a moravskou sladkou klasikou. Téměř 190 receptů je již tradičně zpracováno detailním a zároveň jednoduchým způsobem tak, aby je bez problémů dokázal připravit i začátečník.

Sladké POKLADY s více než 300 fotografiemi svým tradičním formátem a typickým vzhledem doplní sbírku „bílé řady“ Vaňkových kuchařek mnoha kulinářským sběratelům. Nadčasová kuchařka, podle které se dá opravdu vařit!

Název: Sladké POKLADY české a moravské kuchyně
Autor: Roman Vaněk, Jana Vaňková
Vydavatelství: Prakul Production, s. r. o.
ISBN: 978-80-87737-43-9
Vazba: pevná
Počet stran: 176
Formát: A4
MOC: 459 Kč
Rok vydání: říjen 2019
Výhradní distribuce: Euromedia Group, k. s.

Tištěná kniha

Koupit s podpisem v e-shopu

Elektronická verze

pro iOS (Apple)

V případě, že naleznete jakoukoliv chybu na těchto stránkách nebo v naší kuchařce, prosím napište nám na info@nejlepsikucharky.cz