Nejlepší kuchařkyPrakul Production s.r.o.

24U s.r.o.

24U je zákaznicky orientovaná společnost s provozovnou v Praze, která působí na českém i zahraničním trhu IT od roku 2000.

Od založení společnosti v roce 2000 se zabýváme tvorbou a úpravou softwarových řešení na míru, zejména informačních systémů, databázových a webových aplikací, ke kterým jsme postupem času přidali mobilní aplikace pro iOS i Android, nativní aplikace pro Mac a Windows a multimediální elektronické knihy.

Kromě softwarových aktivit dodáváme a pečujeme o výpočetní techniku a jsme přední dodavatel Apple technologií do českých firem a škol, nabízíme i vlastní hardwarové produkty a integrujeme softwarová řešení s rozličným hardwarem.

Naše elektronické knihy nejsou jen digitální verzí těch tištěných, ale přidáváme jim skutečný další (digitální) rozměr v podobě interaktivních odkazů, videí a interaktivních miniaplikací.

Veškeré naše produkty vytváříme s velkým důrazem na kvalitu a uživatelskou přívětivost, což v případě elektronických knih vyžaduje i vysokou kvalitu obsahu, jako je ten od vydavatelství Prakul Production.

Více o společnosti 24U s.r.o. se dočtete na našich webových stránkách www.24u.cz.